ایمن پویش بهسا

طراح و مجری سیستم های امنیتی و حفاظتی

Contact Us :
Email : info@ImenPooyesh.ir
Tel : 03142644300 - 03142646469
Mobile : 09132310755 - 09133317245
 • فروشگاه اینترنتی "ایمن پویش"

  فروشگاه اینترنتی “ایمن پویش”

  فروشگاه اینترنتی "ایمن پویش" محصولات متنوعی را در زمینه دوربین های مداربسته در خود جای داده است که پاسخگوی هر نیازی است. شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه و ثبت نام ، لیست تمامی محصولات را به همراه قیمت مشاهده نمایید و حتی بصورت آنلاین خرید کنید و محصول مورد نظر را در هر کجا که بخواهید تحویل بگیرید. کلیه محصولات اسپرادو شامل دوسال گارنتی می باشند و محصول کشورکره جنوبی هستند.
 • خانه هوشمند

  خانه هوشمند

  بکارگیری امکاناتی که خانه را در اصطلاح "هوشمند" (Smart) کند، همواره یکی از مواردی بوده است که بشر توجه زیادی به آن داشته و در طول دوره‌های مختلفِ توسعه ی فناوری راه حل های متعددی برای این منظور خلق کرده است. خانه هوشمند به خانه‌ای گفته می‌شود که ساکنین آن امکان تنظیم و کنترل تجهیزات الکترونیکی منزل خود را از راه دور و نزدیک داشته باشند و نیز بتوانند برنامه‌های مختلف و سناریو‌های متنوعی را برای آن تجهیزات تعریف و اجرا نمایند.
 • انتقال تصویر

  انتقال تصویر

  گاهی اوقات نیاز است که تصاویر دوربین مداربسته خود را بر روی اینترنت نیز داشته باشیم ، بدین صورت که این امکان وجود داشته باشد که در هر نقطه ای که باشم ، که در کنار دوربین مداربسته و چه در ۱۰۰ کیلیومتری و چه در نقاط دور ، این امکان وجود داشته باشد که محل مورد نظر خود را کنترل و بر روی آن نظارت داشته باشیم
 • مراکز تلفن (سانترال)

  مراکز تلفن (سانترال)

  سانترال پاناسونیک به منظور ایجاد یک شبکه خصوصی در یک مجموعه (شرکت) مورد استفاده قرار می گیرد که در آن با به اشتراک گذاشتن تعدادی ازخطوط شهری امکان استفاده برای تمام داخلی ها با (تنظیم امکانات و محدودیت ها) به وجود خواهد آمد. در واقع سانترال حکم یک مرکز مخابرات کوچک را خواهد داشت که در اختیار یک مجموعه قرار می گیرد . امکانات بالقوه سانترال و تلفن سانترال شرکت ها و حتی فروشگاه ها را ملزم به استفاده از این دستگاه می کند. از جمله این امکانات می توان به اشتراک گذاشتن خطوط شهری ، تلفن گویا ، دسترسی آسان و بدون هزینه داخلی ها به هم دیگر ، اشتراک لوازم مخابراتی بین داخلی ها و … اشاره کرد. پاناسونیک با ارائه سیستمهایی با کارایی و امکانات بالا و قیمت مناسب توانسته در این زمینه پیشتاز باشد.
 • دوربین مداربسته

  دوربین مداربسته

  دوربین مداربسته امروزه در مراکز صنعتی و اداری جهت نظارت بر محیط فیزیکی و نظارت بر کارکنان استفاده می شود . از انواع دوربین های مداربسته می توان به دوربین مداربسته دید در شب ، دوربین مداربسته مینیاتوری ، دوربین مداربسته صنعتی ، دوربین مداربسته بولت ، دوربین مداربسته Arrey و ... اشاره کرد.

ایمن پویش بهسا با بهره گیری از تجربه بیش از ۵ سال فعالیت مستمر مدیران خود ، در زمینه مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی پیشرفته ترین سیستم های نظارت صوتی و تصویری ، سیستم های حفاظتی وشبکه های کامپیوتری ، در نظر دارد تمامی نیاز های شما را در زمینه های ذکر شده از مشاوره تا راه اندازی به همراه کادری مجرب برآورده سازد . امید است تا خدمت ما جوابگوی اعتماد شما باشد .